Starší zprávy

21.5.2018 / Turnaje mládeže
Sparta Praha vyhrála turnaj Alexandria Cup - U11 v Tvrdonicích
.
Turnaje Alexandria Cup poprvé ve své historii přivítaly celky ze 3 zemí. Fotbalové hody v Tvrdonicích na Břeclavsku vyhrála Sparta Praha, když ve finále porazila MŠK Žilina 2:0. Maďarský FC ETO Györ v nadstavbové části dvakrát prohrál penaltový rozstřel a skončil na čtvrtém místě. Turnaj okořenila a zcela vypointovala návštěva Tomáše Rosického, Ondřeje Mazucha a Vítězslava Lavičky.

Celý článek

17.5.2018 / Turnaje mládeže
Turnaj U11 v Tvrdonicích přivítá týmy ze Slovenska, Maďarska a ČR
.
Série jarních turnajů Alexandria Cup se završí nedělním turnajem kategorie U11 na jižní Moravě. V Tvrdonicích se mezi sebou utkají Sparta Praha, Zbrojovka Brno, Slovan Bratislava MŠK Žilina, ETO FC Györ doplněni místními výběry FK Hodonín, FKM Podluží a výběrem JmKFS Jižní Moravy. Turnaj má i bohatý doprovodný program včetně autogramiády Tomáše Rosického, Ondřeje Mazucha, Vítězslava Lavičky a dalších osobností českého sportu.

Celý článek

14.5.2018 / Turnaje mládeže
SFK Dresden zvítězil na turnaji U9 v Chomutově
.
Partnerský klub Dynama Dresden organizující týmy přípravek s názvem Soccer for Kids zvítězil v neděli 13.5.2018 na turnaji U9 v Chomutově. Ve finále se podruhé v turnaji setkal s Baníkem Sokolov a oproti zápasu v základní skupině byl v posledním utkání na chomutovském stadionu úspěšnější a vyhrál 5:2