ALEXANDRIA Sport Production

Týmová soustředění - Chorvatsko

Blízké a dostupné řešení

Chorvatsko je rostoucí zemí v oblasti zimních fotbalových soustředění stavějící především na funkčně kvalitních hotelech. Bývá využíváno především amatérskými kluby z Německa a Rakouska, v posledních letech se však stává centrem přípravy slovinských, chorvatských, bosenských, srbských a rumunských prvoligových celků. Marketingově chorvatské resorty investují do turnajových soustředění, které jsou tradiční v Medulinu a Novigradu.
Chorvatsko nabízí alternativu řešení zimní přípravy pomocí autobusové dopravy. V posledních letech zároveň hodně investuje do kvality tréninkových hřišť a kombinací vhodného hotelu a tréninkových areálů lze dosáhnout maximálních tréninkových služeb nebo ekonomicky řešeného zahraničního soustředění.

Česká rep.

Zima

Chorvatsko

Kypr

  • Dojezd klubovým autobusem
  • Bezproblémové řešení přepravy rozměrných tréninkových potřeb
  • Klima s průměrem teplot okolo 10°C
  • Areály s větším počtem tréninkových hřišť (alternativní využití nových umělých trávníků)
  • Soupeři z oblasti Slovinska, Chorvatska, Srbska, Rakouska a případně i Rumunska
  • Doprava je možné řešit i low-cost letadlem do Ljubljany nebo Benátek

Slovinsko

Turecko

Léto

Vyžádejte si více informací

Rakousko

E-mail: [email protected], M: +420 606 621 337, SMS, WhatsApp

Slovensko

Slovinsko

Nabídka soustředění v Chorvatsku (Zima)

  • Umag, Hotel Sol Garden Istra

  • Poreč, Hotel Valamar Diamant

  • Medulin, Hotel Park Plaza Belvedere

  • Rovinj, Hotel Amarin

Umag, Hotel Sol Garden Istra

Údaje o hotelu
Hotel Sol Garden Istra v Umagu umožňuje komplexní sportovní přípravu především v zimním tréninkovém období. Hotel je vybaven vnitřním bazénem, prostornou posilovnou a větším wellness centrem. Výhodou hotelu jsou především prostorné pokoje.

Tréninkové zázemí a sport
Tréninkový areál se nachází 800 metrů od hotelu a je tedy dostupný i pěšky. V areálu jsou 3 travnatá hřiště, všechny ve FIFA standardu. Tréninkový areál umožňuje trénink i na umělé trávě.
Hotel umožňuje trénink v posilovně, stejně tak disponuje volným prostorem pro strečink nebo rozcvičení uvnitř.
V okolí hotelu se rozkládá množství tréninkových hřišť včetně krytého tenisového kurtu.

Poreč, Hotel Valamar Diamant

Údaje o hotelu
Hotel Valamar Diamant je ryze sportovním hotelem nabízejícím ve svém komplexu kryté tenisové kurty a stejně tak basketbalovou halu. Posilovna včetně tělocvičny pro strečink umožňuje profesionální fitness trénink. Wellness je na velmi vysoké úrovni včetně vnitřního bazénu, několika vířivek a saun. Hotel je skutečně ideálním zařízením pro všeobecný sportovní trénink.

Tréninkové zázemí a sport
Fotbalová hřiště v Poreči jsou vzdáleny do 5 minut jízdy autobusem. Tréninkové centrum "Zelena Laguna" disponuje 3 travnatými hřišti a 1 UMT, fotbalové hřiště je k dispozici je ve městě Poreč.
Hotelová posilovna zvládne oficiální týmový trénink.
Velká hala i malá tělocvična pro střečink nabízí nejrůznější možnosti doplňkového tréninku.

Medulin, Hotel Park Plaza Belvedere

Údaje o hotelu
Moderní a nově zrekonstruovaný hotel Park Plaza Belvedere nabízí vysoký standard ubytování v Medulinu. Hotel má vnitřní bazén a několik druhů saun. Stejně tak posilovna zvládne týmový trénink. Rozlehlý hotelový komplex umožňuje ubytování více týmů, které se však navzájem neruší. Výhodou hotelu jsou modernizované pokoje navozující příjemný pocit poblíž mořského prostředí.

Tréninkové zázemí a sport
Tréninkový areál se 4 hřišti a 1 UMT je v pěší vzdálenosti cca 500 metrů od hotelu. Hotel každoročně investuje a rozšiřuje nabídku fotbalových hřišť. V pěší vzdálenost od hotelu je k dispozici až 6 travnatých hřišť, bohužel různé kvality.
Hotel nemá tělocvičnu, pouze posilovnu a nadstandardní wellness. 

Rovinj, Hotel Amarin

Údaje o hotelu
Hotel Amarin v Rovinj je zcela nově zrekonstruovaný hotel v luxusním provedení a představuje nejvyšší úroveň komfortu z nabídky fotbalových hotelů v Chorvatsku. Nadstandardní wellness zóna a sportovní vybavení hotelu včetně posilovny a tělocvičny dělá z Hotelu Amarin vyhledávanou lokality pro sportovní týmy.

Tréninkové zázemí a sport
Rovinj umožňuje trénink ve dvou areálech. Bližší, cca 2 km od hotelu disponuje 2 travnatými plochami a 1 umělou trávou. Vzdálenější areál Rovinjsko Selo, vzdálený cca 10 km nabízí 1 standardizované hřiště vysoké kvality, které je možno zajstit exkluzivně pouze pro potřeby vašeho týmu.