ALEXANDRIA Sport Production

Týmová soustředění - Slovinsko

Široká wellness/lázeňská centra a vyhřívaná hřiště

Česká rep.

Slovinsko je země schopná nabídnout profesionální podmínky pro zimní i letní fotbalové soustředění. V zimě využívá především teplých lázeňských pramenů, kterými vyhřívá tréninková hřiště. V létě zase aplské a horské resorty poskytují očekávané kopcovité prostředí. Hotely napojené na termální vřídla nabízejí mimořádnou výhodu především díky rozsáhlým wellness zónám. Většina hotelů navíc preferuje exkluzivní týmový koncept akceptující maximálně dva týmy na hotelu.

Slovinsko je dostupné klubovým autobusem a za dostupnou cenu nabízí zajímavé přírodní prostředí a skutečně maximální podmínky pro regeneraci.


Zima

Chorvatsko

Kypr

Slovinsko

Turecko

 • Dojezd klubovým autobusem
 • Bezproblémové řešení přepravy rozměrných tréninkových potřeb
 • Možnost profesionálních soustředění v zimě v létě, na vyhřívaných trávnicích i vysoko v horách
 • Tréninkové areály s menšími počty hřišť založené spíše na exkluzivním týmovém konceptu
 • Soupeři z oblasti Slovinska, Chorvatska, Rakouska a případně Maďarska
 • Dopravu je možné řešit i low-cost letadlem do Ljubljany, Zagrebu nebo Grazu

Léto

Rakousko

Slovensko

Vyžádejte si více informací

Slovinsko

E-mail: [email protected], M: +420 606 621 337, SMS, WhatsApp

Nabídka soustředění ve Slovinsku (Léto)

Nabídka soustředění ve Slovinsku (Zima)

 • Kranjska Gora, Hotel Kompas

 • Moravske Toplice

 • Čatež ob Savi, Terme Čatež

 • Ptuj, Hotel Primus

 • Moravske Toplice

 • Rogla, Hotel Rogla

 • Zreče, Terme Zreče

 • Čatež ob Savi, Terme Čatež

Kranjska Gora, Hotel Kompas

Údaje o hotelu
Kranjska Gora je známé alpské lyžařské středisko známé především díky nedalekým skokanským můstkům v Planice. Umístění nabízí pravé alpské prostředí obklopené skalnatými velikány. Hotel Kompas je hlavním ubytovacím zařízením pro závody FIS světového poháru, nabízí kvalitní podmínky pro regeneraci v typicky alpském městečku.

Tréninkové zázemí a sport
Travnaté hřiště ve standardu FIFA je vzdáleno 2 km od hotelu. V areálu hřiště je k dispozici ještě zmenšená travnatá tréninková plocha.
Ve sportovní hala ve standardu basketbalových parametrů FIBA je umístěna i adekvátní posilovna pro přípravu profesionálních atletů.

Ptuj, Hotel Primus

Údaje o hotelu
Hotel Primus je designově řešený hotel s prostornými pokoji a širokou nabídkou wellness. Nachází se na okraji městečka Ptuj a působí velmi moderním dojmem. Maximální Wellness podmínky napojené na lázeňské termální prameny je základní výhodou hotelu. Hotel je tradičním hostitelem mládežnických reprezentačních výběrů a turnajů

Tréninkové zázemí a sport
Fotbalový areál druholigového klubu NK Alumni Ptuj se 4 travnatými hřišti je 7 km od hotely s 10 minutovým dojezdem. Areál nabízí 3 hřiště top úrovně, 1 další tréninkové a 1 umělou trávu.
Turistické město Ptuj dále umožňuje tenisová sportoviště, golf a jezero.

Moravske Toplice, Terme Vivat

Údaje o hotelu
Moravske Toplice jsou nejlépe dostupné z České republiky, leží něco přes 4 hodiny z Brna poblíž rakouských hranic. Propojený hotel dvou kvalitativních úrovní využívá lázeňský pramen k vytápění venkovních hřišť a umožňuje fotbalový trénink v zimě i v létě. Výhodou hotelu jsou především prostorné pokoje, rozsáhlý wellness a architektonicky zvládnutý komplex.

Tréninkové zázemí a sport
Vyhřívané fotbalové hřiště je přímo u hotelu. V tréninkovém areálu je možný trénink na standardizovném FIFA hřišti, stejně tak na menším tréninkovém hřišti a vytěžovací ploše. Trénink i v zimním období tak umožňuje různé druhy tréninků, aniž by docházelo k přímému poškozování hlavní travnaté plochy.
V hotelu je k dispozici fitness pro individuální trénink a měnší tělocvična pro strečink.

Rogla, Hotel Rogla

Údaje o hotelu
Rogla je především vysokohorské středisko Slovinského olympijského týmu. Nadmořská výška 1.500 metrů nad mořem je záměrně zdůrazněna, neboť vysokohorská příprava s sebou nese svá specifika. Hotel Rogla je komplexně sportovně vybaven včetně přetlakových pokojů schopných vytvářet pocit vyšší nadmořské výšky. Sportovní příprava zde probíhá v srdci hor s adekvátně horskými teplotami.

Tréninkové zázemí a sport
Dvě travnatá hřiště standardu FIFA 105x64 m v pěší vzdálenosti od hotelu
Hotel Rogla je propojeným komplexem sportovních areálů včetně prostorné haly pro 2 basketbalová/tenisová hřiště, posilovnou, bazénem, wellness centrem, lezeckou stěnou a kurtem pro squash. Pro doplnění areál nabízí i umělou trávu menších rozměrů.

Zreče, Terme Zreče

Údaje o hotelu
Lázeňský komplex „Terme Zreče“ se nacházejí v kopcovitém terénu vysokých hor a nabízejí komplex propojených hotelů různé kvalitativní úrovně, které však sdílejí společné restaurace a wellness zázemí. Jedná se především o zimní středisko lázeňského typu. Wellness podmínky umožňují maximální představu sportovní regenerace, stejně tak stylová posilovna dodávají pobytu široké možnosti sportovního zapojení.

Tréninkové zázemí a sport
Travnaté hřiště standardu FIFA se nachází 600 m od hotelu, dosažitelné je pěšky nebo autobusem
V areálu fotbalového hřiště je k dispozici rovněž sportovní hala standardů FIBA pro basketbalové zápasy
Tenisové kurty, beach-volejbal, horské procházky, cyklistika, Golfové hřiště nedaleko

Čatež ob Savi, Terme Čatež

Údaje o hotelu
Hotel Terme v rámci lázeňského komplexu „Terme Čatež“ nabízí komfortní ubytování na úrovni 4****
Výhodou je především wellness zóna nabízející doslova maximální podmínky regenerace za pomoci lázeňských minerálních pramenů. Komplex bazénů, vířivek a možností saunování přináší sportovnímu soustředění ten potřebný rozměr.


Tréninkové zázemí a sport
Hotel disponuje dvěma travnatými hřišti ve standardech FIFA 105x68 metrů (vyhřívanými i pro zimní provoz)
Zároveň kvalitní prostornou posilovnou a malou tělocvičnou pro strečinková cvičení.
Golfové hřiště, tenisové kurty, beach-volejbal