ALEXANDRIA Sport Production

Týmová soustředění - Turecko

Česká rep.

Chorvatsko

Nejsilnější zimní lokalita

Kypr

Slovinsko

Turecko

Turecko v posledních letech silně expanduje v nabídce fotbalových soustředění v oblasti Antalya. Přímořská letoviska nabízejí Lara, Belek a Side disponují množstvím v zimě otevřených hotelů zvyklých pořádat fotbalová soustředění. Nabídku v Turecku silně osciluje od skoro až bezkonkurenčně levných soustředěních až po vysoký standard kvality s exkluzivním využitím tréninkového hřiště.

Vzhledem k široké nabídce lze klientovi sestavit nabídku služeb spojených se soustředěním doslova na míru.

Rakousko

Slovensko

 • Letecká přeprava do Antalye, možno využít low-cost letů z Prahy, Drážďan a Katowic
 • Široká nabídka hotelů od vyloženě levných po luxusní hotelové resorty
 • Věšina hotelů využívá vlastní tréninková hřiště
 • Obvyklý je však koncept více týmu na jednom hotelu a rotační systém tréninkových jednotek


Zima

Slovinsko

Vyžádejte si více informací

Léto

E-mail: [email protected], M: +420 606 621 337, SMS, WhatsApp

Lara, Hotel Miracle

Údaje o hotelu
Rozlehlejší hotelový komplex Miracle v obci Lara nejblíže letišti Antalya. Hotel sousedí se známým Hotelem Titanic, avšak umožňuje trénink na 2 hřištích v areálu hotelu nebo 4 hřištích v tréninkovém centru. V nabídce je především díky zaměřenosti na střední třídu fotbalových klubů ovšem s potvrzenou vysokou kvalitou tréninkových hřišť.
Hotelová budova je prostorná, stejně tak areál hotelu. Prostorné pokoje nabízejí dostatečný komfort a splňují veškerá kritéria sportovního soustředění s garantovanou kvalitou tréninkových hřišť.
  
  
Tréninkové zázemí a sport
Využití dvou tréninkových ploch v hotelu je ve vyšší cenové relaci, avšak tréninkové centrum s dojezdem cca 7 minut nabízí kvalitnější plochy, standardizované rozměry a moderní (obnovené) zázemí šaten. Hotel výrazně propaguje jinou technologii přípravy a údržby hřišť, čímž dosahuje mimořádné kvality hracích ploch. Souboj s Hotelem Titanic je evidentní.
  
  

Belek, Hotel Limak Atlantis

Údaje o hotelu
Modernizovaný hotel s prostornými pokoji zaměřený především na dovolené rodin s dětmi. Skupina Limak organizuje tři úrovně hotelů v Beleku, kde Limak Atlantis je střední třídou. Tréninkový komplex až s 9 hřišti je vzdálen 15 minut jízdy. Hotel Limak Atlantis je v těsné blízkosti písečné pláže, renovovaný hotel zaujme především obnoveným wellness centrem s velkým vnitřním bazénem. Působí velmi čistým dojmem.
   
Tréninkové zázemí a sport
Limak obsluhuje tréninkové centrum s 5 + 4 hřišti tradičně navštěvované českými kluby, které potvrzují dostatečnou kvalitu hrací plochy. Areál je rozdělen do dvou prostorů. Hřiště jsou osvětlená a nabízejí dostatečnou variabilitu tréninkových nebo zápasových časů, ačkoliv vytíženost areálu je vyšší.
Skupina Limak je tradičním organizátorem soustředění a zkušeným sportovním dodavatelem.
  

Belek, Gloria Sport Arena

Údaje o hotelu
  
Tréninkové zázemí a sport

  

Belek, Calista Luxury Resort

Údaje o hotelu
Calista Luxury Resort těží především ze svého modernismu a novosti. Moderní hotelový komplex se nachází v centrální části Beleku. Díky propojení více budov může nabídnout větší soukromí pro fotbalový klub. Hlavní výhodou je kompletní renovace tréninkového centra, které je kompletně nově zrekonstruovaný a nabízí určitě nadstandard v oblasti zázemí.
   
Tréninkové zázemí a sport
Tréninkový areál se nachází cca 6 km od hotelu a nabízí 3 tréninková hřiště. Posilovna a wellness centrum je v propojeném hotelovém komplexu a rovněž nabízí nadstandard využívaný předními evropskými kluby jako například VfL Wolfsburg nebo FC Schalke 04.
Dále k dispozici tenisové kurty, golfový areál.
  
  

Side

Údaje o hotelu


  
  
Tréninkové zázemí a sport
 
  

Kemer, Hotel Limak Limra

Údaje o hotelu
Město Kemer vzdálené až 1 hodinu od Antalye umožňuje tréninkový pobyt v horském prostředí, avšak na břehu moře. Ve své historii má i organizaci kempu Borussie Dortmund. Hlavní výhodou je krásné a klidné prostředí s menším počtem trénujících klubů. Bohužel však na druhou stranu je nutnost cestovat k zápasům do Antalye, spíše až do Beleku, kde dojezd je více jak 1 hodinu.
Hotelu Limak Limra patří do skupiny Limak, která hojně organizuje tréninková soustředění v oblasti Antalye. Hotel je standardně vybaven, na břehu moře, s prostornou posilovnou a dobrým wellness centrem.
  
Tréninkové zázemí a sport
Tréninkový areál je v pěší vzdálenosti od hotelu a nabízí 2 standardizovaná hřiště a 1 hřiště menších rozměrů. Kvalita hřišť je vysoká, čímž je město Kemer atraktivní i přes svou větší vzdálenost od centra dění a láká do své oblasti i kluby vysoké úrovně.
    
  
  

Nabídka soustředění v Turecku (Zima)

 • Lokalita Lara

 • Lokalita Side

Hotel Miracle

 • Lokalita Belek

 • Lokalita Kemer

Hotel Limak Atlantis DeLuxe

Gloria Sport Arena

Calista Luxury Resort

Hotel Limak Limra

 • Lokalita Lara
Hotel Miracle
 • Lokalita Belek
​Hotel Papillon Belvil
 • Lokalita Side
​The Sense Hotel De Luxe
The Xanthe Resort and Spa