ALEXANDRIA Sport Production

ALEXANDRIA Sport Production

ALEXANDRIA Sport Production je součástí holdingové skupiny ALEXANDRIA Group, v rámci které má zajištěnou dlouhodobou stabilitu a může využívat, zkušeností a know-how dalších firem ve skupině.

Pomáháme sportovním klubům zvýšit jejich vlastní profesionální servis
a vytváříme pro ně zahraniční příležitosti pro trénink, přípravu a inspiraci.

Naše mise

Náš cíl

Partner klubů v oblasti mezinárodních aktivit, projektů a administrativy. Vytváříme veškerý mezinárodní a cestovní servis pro sportovní kluby.

Pomáhat a podílet se na zvýšení sportovní kvality českých sportovních klubů, a to na základě časté a dostupné mezinárodní interakce.

Naše hodnoty

Dlouhodobá spolupráce a důvěra

Zodpovědnost je posláním

Posouváme hranice možného

Počet předních sportovních klubů je do jisté míry omezen, proto si nemůžeme dovolit krátkodobě využívat příležitosti k rychlému profitu. Smyslem je dlouhodobá důvěra a porozumění vzájemné činnosti.
Za veškeré služby, které zajišťujeme si plně zodpovídáme, proto pečlivě vybíráme naše evropské partnery a tlačíme na minimalizaci chyb.
Český sport je nesmírně talentovaný, jeho obchodní složka však pokulhává. Sníme o tom, že český sport bude podobně profitabilní a zábavný jako v jiných zemích Evropy.
Jan Skýpala, CEO
Jako spoluzakladatel jsem se do ALEXANDRIA Sport Production přesunul během podzimu 2016. Předtím jsem 10 let pracoval pro FK Teplice postupně jako trenér mládeže, generální sekretář a sportovní ředitel.

V rámci práce pro FK Teplice jsem měl možnost zastupovat klub na národní i mezinárodní úroveň, kde mezi nejcennější zkušenosti považuji spolupráci
s Evropskou klubovou asociací (ECA)
a Ligovou fotbalovou asociací (LFA)
T: +420 606 621 337
​E: [email protected]