MEZINÁRODNÍ KEMP
MLÁDEŽE

Fotbalový kemp s výukou cizího jazyka a zahraničními spoluhráči. Vaše dítě může rozvíjet své herní dovednosti, zdokonalovat cizí jazyk a pozná nové fotbalové kamarády. Zahraniční kemp s licencovanými trenéry ideální doplní fotbalovou sezóny a dodá novou inspiraci do tréninku i rozvoje cizího jazyka.

Zahraniční tréninkové kempy mládeže

Intenzivní fotbalový kemp plný aktivit

Jelikož se na přípravu týmových soustředění specializujeme nejvíce, rozlišujeme více úrovní pod označením slova "soustředění". Nabízíme přípravu standardních kempů v přípravném období, zajištění cestování k ligovému nebo pohárovému zápasu nebo přípravu turné přátelských zápasů ve vybrané zemi včetně zajištění soupeřů.  Spolupracujeme s kluby na přípravě kompletního servisu, včetně přátelských zápasů, všech potřebných transferů i leteckých charterů, přepravy nebo zajištění rozměrných tréninkových pomůcek nebo domluvení specializovaných trenérů.

V souvislosti se sportovní přípravou nabízíme spolupráci zejména v oblastech:

  • Vaše dítě získá mezinárodní fotbalovou zkušenost
  • Tréninky vedou licencovaní trenéři UEFA a trénujeme ve více výkonnostních skupinách
  • Akce pro registrované i neregistrované hráče/hráčky, o zápas ve svém klubu nepřijdete
  • Tréninkový kemp je spojen s návštěvou evropských metropolí
  • Na některých kempech se do tréninku připojují i zahraniční hráči
  • Zahraniční test a mezinárodní zkušenosti pro každého hráče
  • Podporujeme výuku cizích jazyků, zejména angličtinu a němčinu
  • Možnost doprovodné účasti i pro rodiče hráče
Vyžádejte si více informací

E: [email protected], M: +420 606 621 337, WhatsApp, SMS

Společný kemp pro české a německé hráče/ky dává ideální příležitost ke skutečnému výkonnostnímu testu, neboť na jednom hřišti budou společně trénovat i němečtí spoluhráči. Získejte nové kamarády v Německu a poznejte ekonomicky silnou oblast Severního Porýní - Vestfálska.
.
Návštěva klubů Bayer Leverkusen a FC Schalke 04

RAKOUSKO, Vídeň (září 2017)
Tréninkový kemp zaměřený na individuální trénink kluků a dívek nabízí fotbalové tréninky a přátelské zápasy spojené s návštěvou rakouského hlavního města Vídeň. Do programu pobytu je zařazen i orientační kurz německého a anglického jazyka s posílením představy o nutnosti výuky cizích jazyků.
.
Návštěva stadionu Ernst-Happel Stadionu v Prátru a akademie Rapidu Wien

SKOTSKO, Glasgow (listopad 2017)
Letecký zájezd k přátelským utkáním do Skotska účastníkům nabídne příležitost vyzkoušet jak vypadá pravý reprezentační program výběru České republiky. Tréninkový program doplněný o přátelské zápasy a spojený s prohlídkou skotského největšího města Glasgow.
.
Návštěva stadionu a akademie Celticu Glasgow