ALEXANDRIA Sport Production

Jelikož se na přípravu týmových soustředění specializujeme nejvíce, rozlišujeme více úrovní pod označením slova "soustředění". Nabízíme přípravu standardních kempů v přípravném období, zajištění cestování k ligovému nebo pohárovému zápasu nebo přípravu turné přátelských zápasů ve vybrané zemi včetně zajištění soupeřů.  Spolupracujeme s kluby na přípravě kompletního servisu, včetně přátelských zápasů, všech potřebných transferů i leteckých charterů, přepravy nebo zajištění rozměrných tréninkových pomůcek nebo domluvení specializovaných trenérů.

V souvislosti se sportovní přípravou nabízíme spolupráci zejména v oblastech:

Intenzivní fotbalový kemp plný aktivit

  • Vaše dítě získá mezinárodní fotbalovou zkušenost
  • Tréninky vedou licencovaní trenéři UEFA a trénujeme ve více výkonnostních skupinách
  • Akce pro registrované i neregistrované hráče/hráčky, o zápas ve svém klubu nepřijdete
  • Tréninkový kemp je spojen s návštěvou evropských metropolí
  • Na některých kempech se do tréninku připojují i zahraniční hráči
  • Zahraniční test a mezinárodní zkušenosti pro každého hráče
  • Podporujeme výuku cizích jazyků, zejména angličtinu a němčinu
  • Možnost doprovodné účasti i pro rodiče hráče
Vyžádejte si více informací

E: [email protected], M: +420 606 621 337, WhatsApp, SMS

Společný kemp pro české a německé hráče/ky dává ideální příležitost ke skutečnému výkonnostnímu testu, neboť na jednom hřišti budou společně trénovat i němečtí spoluhráči. Získejte nové kamarády v Německu a poznejte ekonomicky silnou oblast Severního Porýní - Vestfálska.
.
Návštěva klubů Bayer Leverkusen a FC Schalke 04

RAKOUSKO, Vídeň (září 2017)
Tréninkový kemp zaměřený na individuální trénink kluků a dívek nabízí fotbalové tréninky a přátelské zápasy spojené s návštěvou rakouského hlavního města Vídeň. Do programu pobytu je zařazen i orientační kurz německého a anglického jazyka s posílením představy o nutnosti výuky cizích jazyků.
.
Návštěva stadionu Ernst-Happel Stadionu v Prátru a akademie Rapidu Wien

SKOTSKO, Glasgow (listopad 2017)
Letecký zájezd k přátelským utkáním do Skotska účastníkům nabídne příležitost vyzkoušet jak vypadá pravý reprezentační program výběru České republiky. Tréninkový program doplněný o přátelské zápasy a spojený s prohlídkou skotského největšího města Glasgow.
.
Návštěva stadionu a akademie Celticu Glasgow

MEZINÁRODNÍ KEMP
MLÁDEŽE

Fotbalový kemp s výukou cizího jazyka a zahraničními spoluhráči. Vaše dítě může rozvíjet své herní dovednosti, zdokonalovat cizí jazyk a pozná nové fotbalové kamarády. Zahraniční kemp s licencovanými trenéry ideální doplní fotbalovou sezóny a dodá novou inspiraci do tréninku i rozvoje cizího jazyka.

Zahraniční tréninkové kempy mládeže