ALEXANDRIA Sport Production

Týmová soustředění​

1

Nabídka hotelů

Volba hotelu dle rozpočtu
a nastavení sportovního programu včetně přátelských zápasů, rozhodčích, praní prádla...

2

Letecká přeprava

Skupinová letenka s možností změny jména cestujícího 
a přeprava nadrozměrného nákladu

3

Asistence na místě

Budeme s Vámi v místě pobytu, zajistíme víza, upravíme hřiště nebo tréninkové pomůcky

Zašleme Vám aktuální nabídku

Telefon, E-mail, WhatsApp

E: [email protected], M: +420 606 621 337, WhatsApp, SMS

ČESKÁ REPUBLIKA

Naším cílem je propojit sportovní infrastrukturu s roustoucím trhem hotelového ubytování v České republice. Ačkoliv kluby využívají převážně svá osvědčená místa pro přípravu v domácích podmínkách, přesto můžeme společně nalézt novou zajímavou alternativu. Posunout se do míst s příhodnými přáteláky, spolupracovat při cestování k mistrovským utkáním, zvolit právě netradiční soustředění. Zkrátka nebojte se využít sportovní agenturu k zajištění komplexních služeb pro váš tým. 

NĚMECKO

Jelikož ASP vybudovala pobočku v Německu, získali jsme přímý kontakt na německý trh. Z toho důvodu rádi obrátíme vaši pozornost na nabídku přátelských utkání s německými týmy různých úrovní včetně zápasů mládeže. Zároveň jsme schopni připravit skutečně flexibilní nabídku pro zimní-kondiční nebo letní-herní soustředění v německých sportovních komplexech.  Na základě činnosti na trhu v ČR a Německu připravujeme i mezinárodní turnaje mládeže.

KYPR

Především exkluzivita tréninkového hřiště je hlavní výhodou zimního soustředění na ostrově Kypr. Kvalitní hotely, stabilní počasí a skoro neomozený čas na tréninkovém hřišti, které slouží pouze vašemu týmů, je přesně to, co hráči a trenéři potřebují.
Agentura ASP nabízí organizaci soustředění v resortech Agia NapaLimassol nebo  Paphos a má zde velmi dobré reference.

TURECKO

Turecký trh zimních soustředění je velmi rozvinutý a nabízí různé úrovně kvality. V konkurenčním boji mnoha agentur se zaměřujeme především na komplexnost služeb a nabídku včetně letecké přepravy, nadrozměrného nákladu a licencovaných přátelských utkání. Už v úvodní fázi rozhodování můžeme nabídnout fixní cenu letecké přepravy, vaše rozhodování a správný výběr hotelu tak nemusí být pod časovým tlakem.

CHORVATSKO

Na trhu zimních soustředění je Chorvatsko velmi zajímavou destinací a prosím zvažte možnosti tréninkové přípravy v dostupném a klimaticky bližším Chorvatsku. Chorvatsku buduje tréninková hřiště a využívá kvalitních hotelových služeb evropského standardu. 
ASP nabízí tréninkové možnosti na Istrii, a to v Umagu, Poreči, Rovinj a Medulinu. Očekává se cestování týmovým autobusem, ale je možné zvážit i low-cost letenky do Puly, Lublaně nebo Benátek.

SLOVINSKO

V rámci letního soustředění může být Slovinsko vhodnou alternativu pro ty, kteří hledají alternativu cenově velmi ambicióznímu Rakousku. Ve spojení s rozsáhlými termálními lázněmi, může tréninkový kemp se skutečně širokou wellness regenerací být vhodným startem sezóny.
K diskusi je rovněž možnost zimních tréninkových pobytů na termálně vyhřívané přírodní trávě. První zápasy jarní části se obvykle hrají právě v chladném počasí a na vyhřívané trávě.

POLSKO

Polsko je novým trhem letních soustředění. Propojuje skutečně vysokou kvalitu ubytování s novými tréninkovými centry. Modernost tréninkových prostorů je možná důvodem, že Polsko navštěvují i anglické kluby.
ASP nabízí organizaci soustředění v dobré dopravní dostupnosti a za výhodnou cenu. Přátelská utkání na moderních stadionech jsou navíc zajímavým bonusem.

RAKOUSKO

Nejtradičnější destinace pro letní soustředění s nabídkou zajímavých přátelských utkání.
V současné době ASP nabízí řešení pro týmy mládeže, případně s účastí v mezinárodním tunaji.